صفحه اصلی > فیلم و انیمیشن
تست جدید
از BMW سواری  تا مدافع حرم شدن!!!

از BMW سواری تا مدافع حرم شدن!!!

مستند « وقتی موج مرا گرفت » در رابطه مهدی شیرمحمدی جوان برومندی است که از میان افرادی که به جنگ با داعش رفتند، به‌دلیل داشتن ماشین بی‌ام‌و کروک و موتور سنگین خیلی زود به چهره‌ای رسانه‌ای تبدیل شد، او می‌گوید برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) نرفته و تنها برای دفاع از انسانیت و زن‌ها و بچه‌ها به سوریه رفته است و ...

پرتگاه / پویا بیاتی

پرتگاه / پویا بیاتی

موزیک ویدئوی زیبای " پرتگاه " با صدای پویا بیاتی . " وقتی رفیقای خوب یه ادم / میشن گریه های دمادم /  دیگه وای به حال غرورت / که هی بهش میگی من به بادت ندادم / نیستی ببینی من یه مریضم که حالش خیلی وخیمه / میگم درست میشه,میگن خدا کریمه / آره خدا کریمه / اما تو نیستی هرکی یچیزی میگه رویامو بگیره /  حرفایی که هیجوری تو کتم نمیره "

مستند تک تیراندازان زینب(س)

مستند تک تیراندازان زینب(س)

روایتی کوتاه از تک تیراندازان لشگر فاطمیون در سوریه کاری از گروه مستندسازان بدون مرز در روایت فتح

تیتراژ سریال پریا / احسان خواجه امیری

تیتراژ سریال پریا / احسان خواجه امیری

با درد عمیقت دل من/ تو دیدی که مردم چه کردن/ تو پیش غرورم نشستی/ تو زخمای قلبم رو بستی/ شکل رفتن این روزگار/ منو تو گریه تنها نذار ... تیتراژ پایانی سریال پریا با عنوان « درد عمیق » با صدای « احسان خواجه امیری » به کارگردانی حسین سهیلی زاده.

بهشت ماندنی است (تخریب بقیع)

بهشت ماندنی است (تخریب بقیع)

مستند «بهشت ماندنی است» سعی دارد با روایتی پژوهشی و تاریخی، فاجعه تخریب و هدم قبرستان بقیع توسط وهابیان را به تصویر بکشد، همچنین تصاویر و اطلاعات جدیدی در خصوص فاجعه تخریب قبور منور ائمه بقیع در این مستند ارائه شده است.

پربازدیدهای هفته

جدیدترین ها

طبیعت و حــــــیوانات

طنــــــز و سرگرمی

ورزش

بیشتر ...

بیشتر ...

بیشتر ...